tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Samochodem czy motocyklem? Robert Kubica pokazuje jak jedzi po Nurburgringu! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Samochodem czy motocyklem? Robert Kubica pokazuje jak jedzi po Nurburgringu! [FILM]

Autor: Raff 2020.09.24, 09:36 Drukuj

Robert Kubica, po dołączeniu do rywalizacji DTM, intensywnie trenuje. Niedawno w nowiutkim BMW M4 szlifował winkle na torze Nurburgring. Co ciekawe, tor ten jest otwarty dla wszystkich chętnych - za opłatą można poczuć się jak Michael Schumacher czy Fernando Alonso, którzy zdobywali tutaj Grand Prix.

NAS Analytics TAG

Ale nie tylko samochody ścigają się na tym znanym torze. Wolne jazdy przyciągają także dziesiątki motocyklistów, chętnych zmierzyć się z arcytrudnymi zakrętami.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr