tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 SPIDI Tour Mazowsze 2023. Zarejestruj się i weź udział w wyjątkowej, jednodniowej wyprawie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

SPIDI Tour Mazowsze 2023. Zarejestruj się i weź udział w wyjątkowej, jednodniowej wyprawie

Autor: Materiał partnera 2023.06.07, 12:00 1 Drukuj

SPIDI Tour powraca. Organizatorzy: RRmoto i SPIDI Polska przygotowali dla was ok 200 kilometrów malowniczych tras po Mazowszu. Podczas tegorocznej edycji tej jednodniowej, wyjątkowej wyprawy możesz odkrywać nowe miejsca i spotkać nowych ludzi, którzy myślą tak jak ty. To świetna okazja do spędzenia na motocyklu ostatniej soboty czerwca.

Od pierwszej edycji w 2015 roku, SPIDI Tour stanowi okazję do wspólnego spędzania czasu na motocyklu, dzielenia się swoimi doświadczeniami i emocjami.

W tym roku wydarzenie odbywa się w 10 europejskich krajach, a całość cyklu trwa od czerwca do października. Na mapie tegorocznych eventów znalazła się również Warszawa. 24 czerwca o godzinie 9:00 impreza startuje w RRmoto przy ulicy Sójki 37, rejestracja trwa do 10 czerwca, a ilość miejsc jest ograniczona.

W tym roku pobierana jest opłata rejestracyjna w wysokości 200 zł od każdego uczestnika (pasażera również). W kwocie tej zawarty jest poczęstunek, obiad, welcome pack, rabaty na produkty SPIDI oraz wycieczka z przewodnikiem po Mazowszu (ok 200 km).

Zapisz się jeszcze dziś!

Zapisy pod linkiem SPIDI Tour. Ilość miejsc jest ograniczona.

*Szczegółowe informacje otrzymasz mailowo po rejestracji. Jeżeli nie otrzymałeś wiadomości z potwierdzeniem rejestracji, zarejestruj się ponownie.

Spotkajmy się 24 czerwca o godzinie 9:00 w RRmoto, aby razem spędzić ten czas i tworzyć nowe wspomnienia!


Zdjęcia
Komentarze 0
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę