tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Royal Enfield SG650 - koncepcyjny motocykl z Indii pokazany na EICMA 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Royal Enfield SG650 - koncepcyjny motocykl z Indii pokazany na EICMA 2021

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.11.24, 18:28 Drukuj

Producent motocykli Royal Enfield zaprezentował na targach EICMA odważny koncept o oznaczeniu SG650, który łączy klasykę z nowoczesnością.

Motocykle Royal Enfield mają prostą konstrukcję i do bólu klasyczną urodę, ale koncepcyjny model SG650 pokazuje, że dział projektowy potrafi stworzyć coś szalonego. Inspiracją do stworzenia tej maszyny był oczywiście świat i niedaleka przyszłość, gdzie nowe technologie i światła neonów stykają się z pozostałościami klasycznej zabudowy.

NAS Analytics TAG

Większość komponentów została wykonana specjalnie dla tego motocykla. Zbiornik paliwa został stworzony z jednego kawałka aluminium, podobnie jak felgi ze zintegrowanym układem ABS, specjalne zaciski hamulcowe oraz podwójne tarcze wtapiające się w kształty przedniej felgi. Detale takie jak aluminiowe pokrywy przycisków czy ekstra szeroka kierownica to według producenta przejaw pogoni za przyszłością, a analogowa przeszłość jest reprezentowana przez dwa tylne amortyzatory oraz pojedyncze siedzisko ręcznie obszyte skórą. Zegary, choć wyglądają jak analogowe, to kryją cyfrową technologię. Motocykl został nawet wyposażony w miniaturowy moduł nawigacji.

Jeżeli tak ma wyglądać przyszłość marki Royal Enfield, która w tym roku obchodzi 120. urodziny, to jesteśmy zdecydowanie na tak.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr