tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rossi wraca na motocykl po kontuzji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Rossi wraca na motocykl po kontuzji

Autor: Jarek Benito Czech 2017.09.19, 12:56 1 Drukuj

Powrót dziewięciokrotnego mistrza świata w Aragon jest możliwy. Po wypadku Vale zrobił już kilka okrążeń na torze.

31 sierpnia Valentino Rossi uległ wypadkowi podczas treningu na motocyklu enduro, o czym mogliście przeczytać na łamach naszego portalu. Nie mógł wystąpić w Grand Prix San Marino przed własną publicznością i musiał zadowolić się oglądaniem wyścigu w telewizji, w towarzystwie swojego kota. Zawodnik Movistar Yamahy, to jednak twardziel, i choć nie jest już młodzieniaszkiem (38 lat na karku), to jednak dobra opieka lekarska i rehabilitacja pozwoliły mu wsiąść na motocykl wyścigowy. W ubiegły wtorek udało mu się zrobić kilka okrążeń na torze Misano, by sprawdzić swoją sprawność i gotowość do ścigania się na pełnym dystansie. Deszczowe warunki nie pozwoliły na dobry test, więc decyzja o ewentualnym powrocie na rundę w hiszpańskim Aragon, będzie ogłoszona w najbliższą środę (20 września). Poczekamy, zobaczymy.

NAS Analytics TAG

To może być odpowiedź na wątpliwości Cala Crutchlowa, który twierdzi, iż wybór Van Der Marka na zastępstwo Rossiego, to zła decyzja ekipy Yamahy. Wg Brytyjczyka, lepszym wyborem byłby Alex Lowes, który już jeździł w MotoGP lub kierowca testowy Yamahy - Nakasuga, mający doświadczenie w jeździe motocyklem MotoGP. Lubimy Cala za jego szczerość i czasem "cięty język", lecz przy całej dla niego sympatii… ktoś tam na górnych piętrach w siedzibie Yamahy przeprowadził własną kalkulację i wynik padł na Holendra. Wiek, świeżość, może to przyszły członek zespołu? Różne aspekty pewnie przemawiały za tym wyborem, więc Panie Crutchlow… co powie Pan na wybór Nakagamiego, jako przyszłego sąsiada w garażu?

Powodzenia dla wszystkich i zdrowia dla Vale (złamana noga) i Cala (przecięte ścięgno).

Już w ten weekend Grand Prix Aragonii, nad przepięknym jeziorem o bursztynowym kolorze i z europejskim "korkociągiem".

A tak na marginesie… inni też trenują na enduro, a nawet na pocket bikeach. Nie tylko Rossi.

Marquez i Petrucci w akcji 😊

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor:Pat 19/09/2017 13:53

Nareszcie

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr