tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rossi wraca na motocykl po kontuzji NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rossi wraca na motocykl po kontuzji

Autor: Jarek Benito Czech 2017.09.19, 12:56 1 Drukuj

Powrót dziewięciokrotnego mistrza świata w Aragon jest możliwy. Po wypadku Vale zrobił już kilka okrążeń na torze.

31 sierpnia Valentino Rossi uległ wypadkowi podczas treningu na motocyklu enduro, o czym mogliście przeczytać na łamach naszego portalu. Nie mógł wystąpić w Grand Prix San Marino przed własną publicznością i musiał zadowolić się oglądaniem wyścigu w telewizji, w towarzystwie swojego kota. Zawodnik Movistar Yamahy, to jednak twardziel, i choć nie jest już młodzieniaszkiem (38 lat na karku), to jednak dobra opieka lekarska i rehabilitacja pozwoliły mu wsiąść na motocykl wyścigowy. W ubiegły wtorek udało mu się zrobić kilka okrążeń na torze Misano, by sprawdzić swoją sprawność i gotowość do ścigania się na pełnym dystansie. Deszczowe warunki nie pozwoliły na dobry test, więc decyzja o ewentualnym powrocie na rundę w hiszpańskim Aragon, będzie ogłoszona w najbliższą środę (20 września). Poczekamy, zobaczymy.

NAS Analytics TAG

To może być odpowiedź na wątpliwości Cala Crutchlowa, który twierdzi, iż wybór Van Der Marka na zastępstwo Rossiego, to zła decyzja ekipy Yamahy. Wg Brytyjczyka, lepszym wyborem byłby Alex Lowes, który już jeździł w MotoGP lub kierowca testowy Yamahy - Nakasuga, mający doświadczenie w jeździe motocyklem MotoGP. Lubimy Cala za jego szczerość i czasem "cięty język", lecz przy całej dla niego sympatii… ktoś tam na górnych piętrach w siedzibie Yamahy przeprowadził własną kalkulację i wynik padł na Holendra. Wiek, świeżość, może to przyszły członek zespołu? Różne aspekty pewnie przemawiały za tym wyborem, więc Panie Crutchlow… co powie Pan na wybór Nakagamiego, jako przyszłego sąsiada w garażu?

Powodzenia dla wszystkich i zdrowia dla Vale (złamana noga) i Cala (przecięte ścięgno).

Już w ten weekend Grand Prix Aragonii, nad przepięknym jeziorem o bursztynowym kolorze i z europejskim "korkociągiem".

A tak na marginesie… inni też trenują na enduro, a nawet na pocket bikeach. Nie tylko Rossi.

Marquez i Petrucci w akcji 😊

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Pat 19/09/2017 13:53

Nareszcie

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę