tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Romet ADV 400 - zaczynamy testy!

Romet ADV 400 - zaczynamy testy!

Autor: Konrad Bartnik 2018.06.13, 13:58 Drukuj

Do naszej redakcji dotarł właśnie największy z oferowanych przez Rometa motocykli turystyczno-wyprawowych, czyli ADV 400. W najbliższych dniach będziemy go intensywnie eksploatować w mieście, na trasie i w lekkim terenie.

Motocykle klasy adventure muszą być gotowe na ciężkie warunki użytkowania. Zobaczymy, jak w takich okolicznościach poradzi sobie jeden z najtańszych modeli wyprawowych na rynku, czyli Romet ADV 400. Egzemplarz, który dotarł do naszej redakcji, wygląda bardzo bojowo. Wyposażony jest w fabryczne gmole, osłonę silnika, kratkę na reflektor i parę aluminiowych kufrów.

ADV 400 napędzany jest przez chłodzonego powietrzem singla o pojemności niecałych 400 cm3 i mocy 27,5 KM, wyposażonego we wtrysk paliwa i wałek wyrównoważający. Toczy się na szprychowych kołach o średnicy 21 cali z przodu i 18 z tyłu. Układ hamulcowy, składający się z jednej tarczy z przodu i jednej z tyłu, wyposażony jest w system ABS, który wjeżdżając na luźną nawierzchnię można szybko odłączyć.

Pierwsze oględziny zdradzają, że motocykl jest całkiem nieźle wykonany, a odpalony silnik jest głośny i brzmi bardzo rasowo. Zaczynamy jazdy testowe, których efekty poznacie już niebawem.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę