tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Romet ADV 400 - zaczynamy testy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
 
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Romet ADV 400 - zaczynamy testy!

Autor: Konrad Bartnik 2018.06.13, 13:58 Drukuj

Do naszej redakcji dotarł właśnie największy z oferowanych przez Rometa motocykli turystyczno-wyprawowych, czyli ADV 400. W najbliższych dniach będziemy go intensywnie eksploatować w mieście, na trasie i w lekkim terenie.

Motocykle klasy adventure muszą być gotowe na ciężkie warunki użytkowania. Zobaczymy, jak w takich okolicznościach poradzi sobie jeden z najtańszych modeli wyprawowych na rynku, czyli Romet ADV 400. Egzemplarz, który dotarł do naszej redakcji, wygląda bardzo bojowo. Wyposażony jest w fabryczne gmole, osłonę silnika, kratkę na reflektor i parę aluminiowych kufrów.

NAS Analytics TAG

ADV 400 napędzany jest przez chłodzonego powietrzem singla o pojemności niecałych 400 cm3 i mocy 27,5 KM, wyposażonego we wtrysk paliwa i wałek wyrównoważający. Toczy się na szprychowych kołach o średnicy 21 cali z przodu i 18 z tyłu. Układ hamulcowy, składający się z jednej tarczy z przodu i jednej z tyłu, wyposażony jest w system ABS, który wjeżdżając na luźną nawierzchnię można szybko odłączyć.

Pierwsze oględziny zdradzają, że motocykl jest całkiem nieźle wykonany, a odpalony silnik jest głośny i brzmi bardzo rasowo. Zaczynamy jazdy testowe, których efekty poznacie już niebawem.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr