tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ride Me Up część I - Razerback na co dzień NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ride Me Up część I - Razerback na co dzień

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.05.18, 15:34 2 Drukuj

Julien Welsch znany szerzej jako Razerback przygotował show pod tytułem Ride Me Up. W ramach tego przedsięwzięcia Francuz spędzi cały swój sezon z kamerą, produkując odcinki serialu opowiadającego przede wszystkim o stuncie, czyli w zasadzie o całym jego życiu. Premiery odcinków odbywały się będą oczywiście w internecie, a jak zapowiedział sam główny bohater:

„Będziemy podróżowali po całej Europie, żeby odkryć i pokazać imprezy, zawody, treningi, ustawki... Zaprezentujemy też inne sporty, nie tylko streetbike freestyle.”

Można więc spodziewać się ciekawego show, przepełnionego stuntem w połączeniu z całym codziennym życiem Razerbacka, jak wywiady, testy motocykli i różnego rodzaju spotkania z zawodnikami innych dyscyplin. Pierwszy odcinek już jest:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:PiotrJ 19/05/2011 14:48

może być...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę