tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Bull 111 Megawatt 2019 nie odbędzie się, ale to tylko roczna przerwa NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Red Bull 111 Megawatt 2019 nie odbędzie się, ale to tylko roczna przerwa

Autor: Janusz Bębenek 2019.06.13, 13:18 Drukuj

Tegoroczna edycja niezwykle popularnych zawodów 111 Megawatt nie dojdzie do skutku. Taddy Błażusiak, jako jeden z organizatorów uspokaja jednak, że to tylko taktyczna przerwa na nabranie oddechu i zapowiada inne atrakcje na ten sezon, w tym własną akademię enduro w postaci kursów online.

Zawody hard enduro, rozgrywane w największej dziurze w ziemi w Europie, czyli na terenie kopalni Bełchatów, od lat przyciągają tłumy zawodników z całego świata i jeszcze większe morze kibiców. Ich dobrym duchem i jednym z organizatorów jest nasz utytułowany zawodnik Taddy Błażusiak. W wywiadzie dla Red Bulla wyjaśnił, dlaczego w tym roku impreza 111 Megawatt się niestety nie odbędzie i zdradził swoje plany na najbliższą przyszłość. Jest wśród nich nawet własna akademia enduro online!

NAS Analytics TAG

Tadeusz Błażusiak: Red Bull 111 Megawatt nie przepada i nie idzie w zapomnienie. Przeanalizowaliśmy sytuację i robimy przerwę, żeby nabrać świeżego powietrza w płuca i wrócić jeszcze mocniejszymi. Zawody Red Bull 111 Megawatt odbywały się od 5 lat. Przez ten czas podbiły serca uczestników, kibiców oraz zyskały renomę w międzynarodowym środowisku motorsportowym. Decyzja o przerwie była świadoma i podyktowana chęciami rozwoju - przerwa pozwoli zarówno zawodnikom, jak i organizatorom wzbić się na kolejny poziom. Pracujemy już nad kolejną edycją. To był konieczny ruch, żeby podczas szóstej edycji podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej! Fajnie będzie znowu pokazać polskim kibicom hard enduro na najwyższym poziomie na polskiej ziemi. Nie mogę powiedzieć, co nas czeka, ale będzie jeszcze lepiej niż było! Na najlepsze rzeczy trzeba zazwyczaj trochę poczekać, ale będziecie mieli trochę czasu na przygotowanie się do kolejnej odsłony Red Bull 111 Megawatt i porządne treningi.

To, że w tym roku zawodnicy nie będą startować w Megawacie, nie oznacza, że odwieszamy motocykl na kołek. Wręcz przeciwnie! Ruszamy niedługo z enduro akademią online, którą nazwaliśmy "Ready z-Taddy Go!", w której będzie można coś podpatrzeć i trochę się nauczyć. Będą to odcinki typowo instruktażowe dla początkujących i bardziej zaawansowanych riderów, pokazujące treningi od kuchni i technikę pokonywania różnych przeszkód. To od widzów będzie zależało, co chcą oglądać w naszej szkole, więc już teraz zachęcam do zastanowienia się, czego byście chcieli się ode mnie nauczyć. Polecam również odwiedzać RedBull.pl i sprawdzać informacje o naszym projekcie.

Cały wywiad z Taddym przeczytacie na stronach Red Bulla.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę