tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Bull 111 Megawatt. Zobacz niesamowity film z tej imprezy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Red Bull 111 Megawatt. Zobacz niesamowity film z tej imprezy!

Autor: Raff 2018.09.17, 11:54 Drukuj

Choć Red Bull 111 Megawatt zakończył się niespełna tydzień temu, wciąż dźwięczy nam w głowach ryk silników i wciąż czujemy emocje towarzyszące tej niezwykłej, stworzonej przez Tadka Błażusiaka imprezie.

Ogromne zainteresowanie Megawattem i rozmach charakterystyczny dla imprez organizowanych przez Red Bulla sprawiają, że wspomnienia z kopalni w Bełchatowie długo będą nam towarzyszyć.

NAS Analytics TAG

Na stronie Red Bulla ukazał się świetny film - podsumowanie, gdzie z bliska możemy przyjrzeć się tej niezwykłej rywalizacji. Znakomite ujęcia, dynamika i fantastyczny montaż sprawiają, że oglądając ten film czujesz jakbyś tam był.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę