Rafał Pasierbek czyli Stunter 13
| Podstawowe informacje o zawodniku | |
| Imię: | Rafał |
| Nazwisko: | Pasierbek |
| Motocykl: | Honda CBR 600F4i |
| Poprzednie sprzęty: | Suzuki RG80 Honda CBR 600 F3 |
| Na co dzień (co robię?): | Moje życie obraca sie wokół ¶migania motocyklami w sposób troszkę inny (¶miech), trenuję, edytuję filmiki z moim udziałem, ćwiczę gimnastykę, ostatnio nawet robię pseudo-muzykę do moich filmików (¶miech) |
| Komu chciałbym (abym) podziękować? | Wszystkim którzy mnie wspieraj±, a przede wszystkim tym, którzy wspierali mnie przy pocz±tkach mojej przygody z stuntem – mojej rodzinie i przyjaciołom |
| Sam (a) od siebie (opcjonalnie) | W życiu liczy się, aby wyrażać samego siebie i nawet je¶li s± to różne dziwne sposoby, to nigdy nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Prędzej czy pózniej, każdy osi±gnie swój cel! |
| Moi sponsorzy: | Monster Energy, Schnug, Unhuman, Unhuman Familia, JanekExtreme, Dainese, Arsarte, Bell Powersports |
| Osi±gnięcia: | 1st Place - SFF 2005 1st Place - ExtremeMoto 2008 1st Place - SFF 2008 1st Place - SBF 2009 1st Place - ExtremeMoto 2009 1st Place- StuntGP 2009 1st Place- Kurun Contest France 2010 1st Place- ExtremeMoto 2010 1st Place - StuntGP2010 International 1st Place - Vertical Trix Europan Championship 2010 1st Place - Extreme Day Rzeszów 2011 1st Place - TOH Stunt Party 2011 1st Place - Streetbike Freestyle European Championship in Austria 2011 1st Place - StuntGP 2011 1st Place - SBF London 2011 1st Place - STUNTWARS 2011 , Orlando 1st Place - XDL INDY FINALS 2011 1st Place - StuntGP 2012 World GrandPrix 1st Place - XDL INDY 2012 1st Place - International Stunt Competition in Morocco 2012 1st Place - Plus Stunt Grand Prix 2013 |
Zacz±ł trenować jakie¶ sze¶ć, siedem lat temu. Inspiracj± był filmy stunterskie z amerykańskiej strony internetowej. Motocyklem, na którym trenował pierwsze triki była Suzuki RG 80. Potem zawody w Bielawie w 2005, na które pojechał i wygrał! Miał wtedy 19 lat. Po tym sukcesie zmienił sprzęt na CBR 600 F3. Nie było łatwo. Przesi±¶ć się z małej Suzuki na tak silny motocykl. Jednak już po dwóch tygodniach ogarniania nowego motocykla pojechał na zawody w Bednarach gdzie zaj±ł 5. miejsce. Na Extremmoto w Warszawie zaj±ł pierwsz± lokatę staj±c się nieoficjalnym Mistrzem Polski stuntu.
Pierwsze kroki stawiał w grupie w Resurection Riders potem Stunt System. Teraz trenuje solo. Mieszka i trenuje w Niemodlinie pod Opolem. Można go spotkać na nieuczęszczanej czę¶ci drogi gdzie ćwiczy szybsze triki, lub na parkingu gdzie trenuje cyrkle. Drobnym utrudnieniem s± samochody tam parkuj±ce.
„Inspiruj± mnie zawodnicy ze stanów"
Rafał Pasierbek czyli Stunter 13 - więcej informacji
- Otwarcie sezonu w 4ride.pl. Stunter13 i największy motogrill w Katowicach
- Pierwszy dzień Poznań Motor Show za nami. Motoryzacja w najlepszym wydaniu
- Stunt Wars Poland: zawodnicy, którzy wyst±pi± podczas Poznań Motor Show
- School of Stunts nowy projekt Stuntera13
- Latika i Stunter13 - niezwykły trening młodej zawodniczy i polskiego mistrza
- Stunter13 - kto to jest? Pocz±tki, kariera, największe sukcesy
- Stunter 13 zmienia nazwę na Stunter 31
- Stunter13 daje czadu w Japonii. Wspomnienie z SYARINMURA 2019 przed kolejn± edycj± [VIDEO]
- Co słychać u Stuntera13? Rafal Pasierbek podsumował na filmie swój sezon 2020
- MT-09 Turbo Stuntera13 w akcji [VIDEO]
Rafał Pasierbek czyli Stunter 13 - filmy z udziałem zawodnika
- Drugi bieg - Rafal Stunter13 Pasierbek na XDL Sportbike Freestyle Championship
- Lyon Stunt Show 2010 - relacja wideo
- Stunter 13 - wypadek na Stunt GP 2009
- Stunter13 - drugi bieg w XDL Indianapolis
- Stunter13 Extrememoto 2008
- Wyscigi motocykle FMX stunt i drift w centrum Warszawy - Verva Street Race
- Razerback i Ride Me Up - czwarta czesc video bloga
- Finałowy przejazd Stuntera 13 Extrememoto 2010
- 13 Vid Blog - Rafał Pasierbek na co dzień
- Rafal Pasierbek i kolejna czesc video bloga - back powerslide












Komentarze 14
Pokaż wszystkie komentarzeprawie wszystkie twoje przedstawienia na you tube ogl±dłem i podziwiam to co robisz ja teraz będe kupował honde nsr 125 i będe się uczyć chciałbym sie tak nauczyć tak jak ty pozdrawiam cie jeste¶ ...
Odpowiedzel ziomu¶ podziwiam to co robisz :))))) jestem tw fanem i podziwiam cię gdzymiałem 5 lat zaczołem stawiać motorynke na kolo i po part latach saży hubili mi chone cbr 250 -12lat teraz mam 16 i ...
OdpowiedzSpoko ale moglbys usiasc tez do ksiazek...
Odpowiedznie ma lepszego od stuntera 13. jestes najlepszy;D
OdpowiedzWitam, mam ogromn± pro¶bę o kontakt w sprawie pokazu i opowiedzeniu po sobie :). Jest to dla mnie bardzo ważne i proszę o jak najszybsz± odpowiedĽ, pozdrawiam :)
OdpowiedzChciałam tylko napisać, że podziwiam szczerze to co robisz.. Widać, że robisz to z pass±. Wiadomo znowu $13 polski kozak ; DD.. Naprawdę jeste¶ ¶wietny dzięki wielu lat treningów. Mam nadzieję, że ...
Odpowiedzsłowniczek
Odpowiedzsiema, też zaczynam na suzuki rg 80. To chyba najlepszy sprzet na pocz±tek
Odpowiedz