tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rabin Racing na podium w Oschersleben. Kamil Barcik w formie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rabin Racing na podium w Oschersleben. Kamil Barcik w formie

Autor: Informacja prasowa 2019.07.24, 10:09 Drukuj

Drugi raz z rzędu zespół Rabin Racing zdołał osiągnąć sukces w postaci trzeciego miejsca w wyścigu klasy Supersport 300 w Mistrzostwach Polski. Wywalczył je ich lider Kamil Barcik, który jako jedyny z siedmioosobowej czołówki uzbrojonej w Kawasaki Ninja 400, dosiadał Yamahę R3.

Tym razem, w minioną niedzielę na torze Oschersleben Kamil zaprezentował solidne tempo, perfekcyjnie rozkładając siły na długości całego dystansu, co zaowocowało kolejną już w tym sezonie wizytą na podium. Niestety w sobotnim wyścigu 26-latek z Krakowa zakończył rywalizację na przedostatnim okrążeniu z powodu awarii łańcucha.

NAS Analytics TAG

Tomasz Rabiński (menadżer zespołu): - Jak to często bywa w wyścigach radość miesza się z niedosytem. Z Oschersleben wyjeżdżaliśmy co prawda w wyśmienitych nastrojach, ale żałuję, że nie wymieniliśmy w sobotę łańcucha na czas, szczególnie że pechowy wyścig mógł skończyć się także świetnym wynikiem. Mam świadomość, że uciekły nam cenne punkty do klasyfikacji generalnej. Mimo wszystko najbardziej cieszy fakt, że praca Kamila i całego zespołu jest na bardzo wysokim poziomie, co skutkuje ciągłym progresem naszego zawodnika. Kolejny raz doceniamy zaangażowanie naszych partnerów, w szczególności polskie oddziały Yamaha i Bridgestone. Na tej rundzie kluczową jednak kwestią, która ustabilizowała prowadzenie motocykla była wymiana sprężyn w zawieszeniu, za które dziękujemy firmie LTD34 - naszemu partnerowi w tej dziedzinie. 

Alpe Adria Oschersleben 2019 02400

 

Kamil Barcik (Supersport 300): - Bardzo cieszę się z kolejnego podium, ale jeszcze większą radość czerpię z zaciekłej, ale uczciwej rywalizacji z moimi konkurentami. Trzecie miejsce to tylko wisienka na torcie, którym jest satysfakcja z bardzo ciężko przepracowanego weekendu i z poczucia, że dałem z siebie wszystko. Oczywiście szkoda trochę zerwanego łańcucha w najmniej odpowiednim momencie, ale wiem, że zawsze wygrywamy i przegrywamy razem z zespołem oraz że nie osiągałbym takich wyników gdyby nie oni. Gratuluję Mateuszowi Hulewiczowi kolejnych dwóch wygranych, które wyprowadziły go już na ostatnią prostą do sięgnięcia po tytuł Mistrza w naszej klasie. Tradycyjnie na koniec dziękuję moim bezpośrednim rywalom za współzawodnictwo, wszystkim kibicom za ciepłe słowa oraz mojej rodzinie i żonie za nieustające wsparcie. W sierpniu walczymy dalej.

Kolejna runda Mistrzostw i Pucharu Polski z udziałem zespołu odbędzie się w dniach 10-11 sierpnia 2019 na Torze Poznań.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę