tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kamil Barcik na drugim miejscu w ostatnim wycigu klasy Supersport 300
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Kamil Barcik na drugim miejscu w ostatnim wycigu klasy Supersport 300

Autor: Informacja prasowa 2019.10.02, 13:44 Drukuj

Finałowa runda Mistrzostw Polski na torze w czeskim Moście wyznaczyła kres bardzo ciężkiego sezonu dla lidera zespołu Kamila Barcika.

Obrońca tytułu w klasie 300 z zeszłego sezonu, w obecnym musiał uznać wyższość aż czterech zawodników, kończąc zmagania na piątej pozycji. Jednak w ostatni weekend lider zespołu Rabin Racing robił wszystko, aby udowodnić, że nie zasługuje na tak odległe miejsce. Po pechowej sobocie i drobnym błędzie w połowie wyścigu, który wykluczył go z gry, w niedzielnym zajął pewne drugie miejsce.

NAS Analytics TAG

Tomasz Rabiński (menadżer zespołu): - Drugie miejsce Kamila na zakończenie rywalizacji w najbardziej prestiżowej klasie małych pojemności niesamowicie nas cieszy. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że osiągnął to bez wcześniejszych wizyt na tym obiekcie, a piątkowe treningi odbyły się na mokrej nawierzchni.

Złapanie szybkiego tempa już w pierwszym sobotnim wyścigu to wynik jego dużego doświadczenia, jak też znakomitej współpracy z naszym trenerem. Końcowa pozycja w generalce na pewno pozostawia duży niedosyt, ponieważ celowaliśmy w top3, ale bardziej niż to cenię sobie wielką determinację i walkę Kamila do samego końca. Cieszę się także z tego, że jako jedyni z czołówki pozostaliśmy na Yamasze R3, co na poziomie mistrzostw krajowych, nie posiadając bogatego zaplecza, było wielkim wyzwaniem.

Jestem pewny, że cała praca ekipy na przestrzeni tego sezonu nas niesamowicie rozwinęła co zaprocentuje w kolejnych sezonach. Bardzo dziękuję wszystkim partnerom za nieocenioną pomoc oraz wszystkim kibicom za gorący doping, a konkurencyjnym zespołom które nas wyprzedziły, gratulujemy i dziękujemy za uczciwą i wspaniałą walkę.

2019 04 Alpeadria Most 06810

Kamil Barcik (Supersport 300): - Mam wrażenie, że piękne wspomnienia z zeszłego sezonu zupełnie zostały przyćmione satysfakcją, jaką odczuwam po obecnym. Pomimo, że nie mogłem prywatnie poświęcić dużo czasu na odpowiednie przygotowanie formy do rund wyścigowych, jestem świadomy tego, jaki progres udało mi się wykonać dzięki wyzwaniom, których się podjęliśmy.

Wszystko to w dużej mierze zasługa sprawnie działającego zespołu, w którym trener Piotr Kuptel, na podstawie dogłębnych analiz, przekazuje mi odpowiednie korekty, a Jasiek Biniewicz zawsze podstawia przed box motocykl idealnie przygotowany do wyjazdu. Jestem także zadowolony z tego, że w ostatnim wyścigu udało mi się osiągnąć swój najlepszy wynik w tym sezonie, czyli drugie miejsce.

Pierwsze było poza zasięgiem, zarezerwowane dla mistrza naszej klasy Mateusza Hulewicza, któremu gorąco gratuluję pięknych batalii, jakie stoczył w ten weekend z czołowymi zawodnikami zagranicznymi wywalczając podia w serii Alpe Adria. Dziękuję wszystkim pozostałym konkurentom za współzawodnictwo, w szczególności mojemu bezpośredniemu rywalowi Pawłowi Sobczykowi. Na koniec tradycyjnie dziękuję kibicom, rodzinie i mojej żonie, bez namowy której w ogóle bym się nie ścigał.

2019 04 Alpeadria Most 05016

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr