tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Quady też kochamy! Ścigacz.pl patronem medialnym ekipy Leo Stunt

Quady też kochamy! Ścigacz.pl patronem medialnym ekipy Leo Stunt

Autor: Redakcja 2018.08.22, 14:58 Drukuj

Leo Stunt, jeden z najbardziej znanych stunterów w Polsce, został objęty patronatem medialnym portalu Ścigacz.pl. Będziemy towarzyszyć mu podczas najważniejszych wydarzeń w Polsce i Europie.

Leo Stunt to stunter, wykonujący ewolucje na quadach. Od sześciu lat regularnie pojawia się na najważniejszych wydarzeniach motoryzacyjnych w Polsce i Europie, na zlotach i piknikach motocyklowych oraz imprezach charytatywnych. Podczas pokazów od czasu do czasu towarzyszy mu Natalia Kaczmarek.

Leo można było oglądać między innymi podczas targów Intermot w Kolonii, Motor Show w Poznaniu, Warsaw Motor Show, Night of the Jumps w Krakowie czy Wrocław Motorcycle Show. Każdy występ to niesamowity pokaz umiejętności panowania nad quadem - efektowne ewolucje powodują dreszcz emocji i na długo pozostają w pamięci.

Portal Ścigacz.pl został patronem medialnym Leo Stunta. Cieszymy się z tej współpracy i życzymy Leo wielu sukcesów!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę