tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 One Trick Story, czyli Leo Stunt w genialnym dokumencie o niebezpiecznym fachu stuntera NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

One Trick Story, czyli Leo Stunt w genialnym dokumencie o niebezpiecznym fachu stuntera

Autor: Redakcja 2019.10.30, 14:56 Drukuj

Film One Trick Story w niezwykły sposób pokazuje emocje, jakie towarzyszą pracy nad akrobacjami wykonywanymi na quadzie. Leo Stunt, jeden z najbardziej znanych stunterów w Polsce, daje nam do zrozumienia, że jego fach to nie tylko zabawa, ale trudna i niebezpieczna praca.

Leo Stunt to stunter, wykonujący ewolucje na quadach. Od sześciu lat regularnie pojawia się na najważniejszych wydarzeniach motoryzacyjnych w Polsce i Europie, na zlotach i piknikach motocyklowych oraz imprezach charytatywnych.

NAS Analytics TAG

Film, zrealizowany przez Kacpra Wojciechowskiego pokazuje trud, jaki Leo wkłada w pracę nad nowym, wyjątkowym trikiem. Emocje, przekazane w filmie, są tak sugestywne, że wyraźnie czujemy je sami. Oglądajcie i udostępniajcie, dla nas sztos!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę