tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Praca gazem - robisz to źle NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Praca gazem - robisz to źle

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.04.23, 08:42 5 Drukuj

Czas na kolejny film "instruktażowy" z Mulholland Drive. W roli głównej kierowca R1, który zdecydował sam sprawdzić, o co tak naprawdę chodzi w tym całym Snake Pass. Wystarczy spojrzeć na pozycję za sterami i notoryczne "zwieszanie" tyłka w zakrętach, ale nie to jest tutaj najważniejsze. Zwróćcie uwagę jak motocyklista pracuje gazem. W pewnych momentach aż widać jak jego nadgarstek (w zakrętach!)  szarpie gazem. Na efekty nie trzeba czekać długo, kiedy motocykl dzięki chaotycznej pracy przepustnicą po prostu się destabilizuje i zalicza lowside'a.

Kierowcy nic się nie stało, motocykl został trochę poturbowany. Jeśli jednak chodzi o przygotowanie gościa do jazdy, zwłaszcza R1 po zakrętach Snake Pass, są pewne problemy.

NAS Analytics TAG

Polecamy Wam zajrzeć do naszego działu Technika Jazdy, gdzie rozwiejecie swoje wątpliwości na nurtujące Was tematy. Sprawdźcie też artykuł Andy Ibbotta na temat pracy gazem

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę