tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Palisz gum? Patrz za siebie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Palisz gum? Patrz za siebie

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2014.10.14, 15:17 2 Drukuj

"Przed rozpoczęciem manewru palenia gumy upewnij się o możliwości przeniesienia bieżnika na nawierzchnię bez zirytowania swoich kumpli".

Widzieliśmy już absolutnie wszystko w temacie przenoszenia bieżnika tylnej opony na nawierzchnię, na której się ona znajduje. Widzieliśmy palenie obydwu kół motocykla naraz. Widzieliśmy palenie gumy w kuchni. Widzieliśmy palenie gumy, które zakończyło się w basenie. Myślicie, że to koniec? Nic z tych rzeczy. No bo przecież widzieliśmy co się dzieje, kiedy palisz gumę, a okazuje się, że za tobą stoi policja, a i spalenie brwi koleżance płomieniem z motocykla (po paleniu gumy) również nie jest nam obce. Teraz zaprezentujemy Wam film słynnej rejestratorki wydarzeń drogowych na Mulholland Drive (Snake Pass), niejakiej pani rnickeymouse. Zaznaczmy jedynie, że nie ma tutaj żadnych eksplozji, ognia, wybuchów, spalonych brwi i podobnych atrakcji. Po prostu zwykłe palenie gumy na poboczu i bardzo ludzki objaw irytacji. Bo przecież chyba każdy zgodzi się, że resztki bieżnika opony na przedniej owiewce (próbowaliście to kiedyś zmyć?!) nie jest niczym, co choć w minimalnym stopniu można by określić jako przyjemne.

NAS Analytics TAG

Jeśli właśnie rozpaliliśmy (…) Waszą ciekawość odnośnie Mulholland Drive, to pozwólcie, że pokażemy Wam kilka innych interesujących nagrań ze Snake Pass autorstwa rnickeymouse:

A w bonusie najdziwniejszy motocykl jaki kiedykolwiek widziałeś.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr