tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Powstaje nowy tor motocrossowy pod Warszawą. Otwarcie już we wrześniu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Powstaje nowy tor motocrossowy pod Warszawą. Otwarcie już we wrześniu

Autor: Informacja Prasowa @ 2022.08.19, 21:47 Drukuj

Pod Warszawą będziemy mieli nowy tor motocross! Przyzwyczailiśmy się, że ostatnio częściej dowiadujemy się o zamykaniu kolejnych obiektów, niż o otwieraniu nowych. Dlatego z wielką radością odczytaliśmy wiadomość od Tomka Piórkowskiego, że już we wrześniu rozpoczyna działalność nowy tor do offroadu. Tor będzie zlokalizowany blisko Warszawy i będzie można do niego dojechać w ciągu 40 minut, jadąc wschodnią obwodnicą Warszawy.

Jeżeli chodzi o parametry techniczne tego toru, to są one następujące:

Długość 1750 metrów

Szerokość: minimalna 9 metrów, maksymalna 11 metrów

Zróżnicowana nawierzchnia: glina 30%, żółty piach 20%, ziemia 50%

Jeżeli chodzi o poziom trudności, to jak nam przekazał informator, każdy powinien odnaleźć się na tym obiekcie. Poniżej film, przedstawiający prace przy budowie tego obiektu.

Oficjalna inauguracja toru motocrossowego pod Warszawą jest planowana na 10 - 11 września 2022 roku. Start od godziny 10.00. Pierwsza seria do 13.00, po czym następuje przerwa. Druga seria będzie się odbywała od 14.00 do 18.00. Infrastruktura toru na początku będzie obejmowała toalety, a w przyszłości planowane są kontenery widokowe.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę