tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polscy górale atakują motocyklistów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polscy górale atakują motocyklistów

Autor: Michał Brzozowski 2017.08.03, 10:35 38 Drukuj

Zacznę przewrotnie, od drugiej strony medalu: ludzie mieszkający przy krętych górskich drogach mają ciężko. Są miejsca, często uczęszczane przez użytkowników sportowych motocykli, gdzie nie da się spokojnie żyć przez hordy motocyklistów latających po wąskich, wiejskich drogach.

Trzeba zrozumieć mieszkańców, pomyśleć dlaczego zareagowali tak, a nie inaczej. Oczywiście robienie "góralskiej bramy" motocyklistom jadącym praktycznie przepisowo jest karygodne, ich naruszenie nietykalności cielesnej i uszkodzenie ich mienia. Motocykliści mieli prawo przecież poruszać się po drodze publicznej.

NAS Analytics TAG

Film do sieci trafił wczoraj - ciekawe jak sytuacja się skończy, bo wg mnie powinna w sądzie.

Choć nie byłem nigdy w podobnej sytuacji (żeby obcy typ próbował ściągnąć mnie z motocykla), to wraz z moimi kolegami nie raz zasłużyliśmy na takie potraktowanie przez okolicznych mieszkańców. Ach tez spotkania Supermoto.pl w Sudetach. Wtedy nie myśleliśmy jaką dzicz robimy - to był Supermoto Terror i tak miało być. Wracając jednak do sprawy - zobaczcie co było powodem zatrzymania akurat tych bogu ducha winnych motocyklistów...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 20
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Uk 04/08/2017 08:09

Idź spać ubeku

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę