tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policjanci na motocyklach - jak oni to robią

Policjanci na motocyklach - jak oni to robią

Autor: Lovtza 2008.07.29, 14:50 15 Drukuj

Zobacz, co potrafią polscy policjanci na motocyklach

Jeśli sądzisz, że praca w drogówce to niekończące się pościgi rodem z amerykańskich filmów, to musimy cię zmartwić. Szara policyjna codzienność to wypełnianie papierków i godziny spędzone na ćwiczeniach, ćwiczeniach i jeszcze raz ćwiczeniach. Policjanci na motocyklach jeżdżący jako eskorta ważnych osobistości mają tych ćwiczeń jeszcze więcej. Chcecie rzucić okiem jak to wygląda od kuchni? Podpatrzyliśmy ćwiczenia motocyklistów warszawskiej drogówki.

Do czego da się dojść po godzinach takich ćwiczeń? Przenieśmy się blisko 60 lat wstecz do roku 1950. Przed wami włoscy policjanci, którzy postanowili pokazać swoje umiejętności szerokiemu światu. Zobaczcie jak to kiedyś było pięknie i bezproblemowo.

Zdjęcia
Komentarze 12
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę