tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pokaż gumę! Mikołajkowy konkurs Dunlopa i Ścigacza NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Pokaż gumę! Mikołajkowy konkurs Dunlopa i Ścigacza

Autor: Redakcja 2019.12.02, 13:36 3 Drukuj

Pokaż na czym jeździsz, a powiemy ci, co wygrasz! Z okazji mikołajek organizujemy szybki konkurs. Do wygrania komplet świetnych kalendarzy Dunlopa - ścienny i książkowy.

Aby wziąć udział w konkursie, wrzuć w komentarzu pod postem na Facebooku zdjęcie tyłu swojego motocykla - ważne, żeby dobrze było widać oponę. Nie musi to być Dunlop, tym razem przymykamy oko także na inne marki.

NAS Analytics TAG

Komisja złożona z przedstawicieli Dunlopa wybierze 5 zdjęć, które zostaną nagrodzone kompletami kalendarzy - ściennym i książkowym. Autor zdjęcia z największą liczbą reakcji otrzyma taką samą nagrodę, a dodatkowo eleganckie robocze rękawice Dunlop. Nie musimy chyba dodawać, że kalendarze to nie jakieś tam byle co - to ekskluzywne wydawnictwa, ozdoba każdej ściany i biura.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na fanpage Ścigacza na Facebooku oraz na Instagramie Dunlopa 6 grudnia - będzie to zatem znakomity prezent mikołajkowy. A zatem - do dzieła, poszukajcie najpiękniejszych ujęć waszych gum i wrzucajcie w komentarzach pod tym postem: https://www.facebook.com/scigaczpl/posts/10162540236980363

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę