tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Podróż we dwoje - romantyczna turystyka motocyklowa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Podróż we dwoje - romantyczna turystyka motocyklowa

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.12.17, 10:50 6 Drukuj

To jest znacznie lepsze niż każda komedia romantyczna z Hugh Gratem i Piotrem Adamczykiem. Jeśli jest coś bardziej wspaniałego i romantycznego od podróży motocyklem po Europie ze swoją ukochaną, to dajcie nam znać. Para wybrała się samolotem z USA do Europy, gdzie wynajęła Kawasaki VN900, narzędzie motocyklowych wojaży. Na filmie zobaczycie materiał zmontowany z ich wielu przygód. Wszystko jest mocno romantyczne i część pewnie spojrzy na to z dezaprobatą, ale koniec końców, co jest fajniejsze od dzielenia pasji z kimś, kogo kochamy? Zwróćcie też uwagę na sposób nagrywania niektórych momentów za pomocą kamery ustawionej na statywie ręcznym. Wygląda to całkiem nieźle.

Zatem następnym razem, kiedy przyjdzie do Ciebie dziewczyna i będzie błagała o jakimś mdły film z cyklu komedii romantycznych, puść jej to video. Gwarantujemy, że efekt będzie lepszy.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę