tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Podróż we dwoje - romantyczna turystyka motocyklowa NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Podróż we dwoje - romantyczna turystyka motocyklowa

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.12.17, 10:50 6 Drukuj

To jest znacznie lepsze niż każda komedia romantyczna z Hugh Gratem i Piotrem Adamczykiem. Jeśli jest coś bardziej wspaniałego i romantycznego od podróży motocyklem po Europie ze swoją ukochaną, to dajcie nam znać. Para wybrała się samolotem z USA do Europy, gdzie wynajęła Kawasaki VN900, narzędzie motocyklowych wojaży. Na filmie zobaczycie materiał zmontowany z ich wielu przygód. Wszystko jest mocno romantyczne i część pewnie spojrzy na to z dezaprobatą, ale koniec końców, co jest fajniejsze od dzielenia pasji z kimś, kogo kochamy? Zwróćcie też uwagę na sposób nagrywania niektórych momentów za pomocą kamery ustawionej na statywie ręcznym. Wygląda to całkiem nieźle.

NAS Analytics TAG

Zatem następnym razem, kiedy przyjdzie do Ciebie dziewczyna i będzie błagała o jakimś mdły film z cyklu komedii romantycznych, puść jej to video. Gwarantujemy, że efekt będzie lepszy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę