tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem w Korei Północnej Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklem w Korei Północnej

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.12.13, 10:20 2 Drukuj

Jeśli porównywać kraje do ludzi, to Korea Południowa to Natalia Kulukska, z kolei Korea Północna to jej nieprzyjemny brat PeeKay. W Korei Południowej jest Gangnam Style, cosplay, Starcraft i wszystkie inne gry świata, podczas gdy w Korei Północnej jest Kim Dzong Um. Mimo to ludzie wciąż chcą tam jechać.

Zobaczcie materiał przygotowany przy udziale magazynu VICE, w którym zobaczymy perypetie pewnego małżeństwa, które wybrało się do Korei Północnej na motocyklach. Jak się można spodziewać, łatwo nie było, ale czasami chęć podróżowania jest po prostu silniejsza...

__________________________________________

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę