tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Podkładki Winterpad. Ciekawy patent na długie postoje motocykla NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Podkładki Winterpad. Ciekawy patent na długie postoje motocykla

Autor: Raff 2018.07.26, 17:55 5 Drukuj

Długotrwały postój motocykla na twardym podłożu może odkształcić opony. Jeśli nie masz centralki ani podnośników, nic straconego - jest Winterpad.

Do zimy jeszcze sporo czasu, ale to dobry czas na przemyślenie spraw związanych z warunkami, w jakich będziemy przechowywać swoje motocykle. Część z nas korzysta z podstawki centralnej, inni z podnośników, ale nadal wielu z nas stawia po prostu motocykl na bocznej stopce.

__________________________________________

Takie działanie może jednak spowodować odkształcenie opony i - w konsekwencji - niebezpieczne wibracje podczas jazdy. Aby wyeliminować ryzyko deformacji opon, firma Kuberth stworzyła Winterpad - specjalne podkładki pod opony, które równomiernie rozkładają ciężar motocykla na całej powierzchni styku.

Winterpad wykonany jest z poliuretanu i ma kształt zbliżony do siodła, na którym umieszcza się oponę. Producent oferuje możliwość umieszczenia na Winterpadzie dowolnego logo w jednym kolorze. Cena jednej sztuki Winterpada to 89 euro z VAT (ok. 380 zł)

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:szatan667 30/07/2018 10:40

biere dwa!

Odpowiedz
Autor:nosacz 26/07/2018 19:30

Łeee.. tam...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę