tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pitkowe postpy Biesiekirskiego na Silverstone
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Pitkowe postpy Biesiekirskiego na Silverstone

Autor: Informacja prasowa 2022.08.05, 22:20 Drukuj

Piotr Biesiekirski zakończył oba piątkowe treningi przed wyścigiem o Grand Prix Wielkiej Brytanii klasy Moto2 na 29. miejscu, w drugiej sesji poprawiając swój poranny czas o blisko dwie sekundy.

Dla 20-latka z ekipy Pertamina Mandalika SAG Euvic piątek był pierwszym dniem na blisko sześciokilometrowym, wymagającym torze Silversone. 

NAS Analytics TAG

Jedyny Polak w stawce trzydziestu zawodników MŚ Moto2 od pierwszej sesji konsekwentnie podkręcał tempo, w obu treningach swoje najlepszy czasy uzyskując na ostatnim okrążeniu i w sumie pokonując w piątek 29 kółek. 

W sobotę zawodników czeka trzeci trening wolny i sesja kwalifikacja. Niedzielny wyścig MŚ Moto2 o Grand Prix Wielkiej Brytanii rozpocznie się o 15:30 polskiego czasu i będzie liczył 18 okrążeń. 

"To był długi i pracowity dzień na bardzo trudnym i wymagającym torze, ale razem z całym zespołem wykonaliśmy dobrą pracę - powiedział Piotr Biesiekirski. - Na tak długim okrążeniu jest wiele rzeczy do nauki, a im dłuższy tor, tym mniej okrążeń można przejechać podczas sesji, dlatego pierwszy dzień był bardzo intensywny. Zrobiliśmy dobre postępy pomiędzy pierwszą a drugą sesją, choć nadal mogę urwać jeszcze trochę czasu podczas hamowania. To jednak normalne na nowym torze, dlatego skupiam się na tym, aby w sobotę w pełni wykorzystać trzeci trening i jak najlepiej przygotować się do popołudniowych kwalifikacji".

Więcej informacji o Piotrze Biesiekirskim na jego oficjalnym profilu pod adresem Facebook.com/PiotrBiesiekirskiOfficial oraz na oficjalnej stronie internetowej www.pbk74.com.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr