tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pracowita sobota Biesiekirskiego na Silverstone
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Pracowita sobota Biesiekirskiego na Silverstone

Autor: Informacja prasowa 2022.08.06, 22:30 Drukuj

Podczas trzeciego treningu przed Grand Prix Wielkiej Brytanii klasy Moto2 na torze Silverstone Piotr Biesiekirski poprawił swój najlepszy czas okrążenia z piątku o blisko dwie sekundy, a następnie zakwalifikował się do niedzielnego wyścigu na 29. pozycji.

Jedyny Polak w motocyklowej stawce MŚ Moto2 w sobotę rano mocno podkręcił tempo, kończąc przedostatni trening wolny na 28. miejscu, zaledwie 2,8 sekundy od lidera i ułamki sekundy od grupy zawodników przed nim.

NAS Analytics TAG

Co prawda 20-latek z ekipy Pertamina Mandalika SAG Euvic podczas kwalifikacji nie był w stanie poprawić swojego porannego rezultatu i zakwalifikował się do wyścigu na 29. pozycji, ale poczynił dalsze postępy i nie może doczekać się jutrzejszego wyścigu.

"To był kolejny pracowity dzień - mówi Piotr Biesiekirski. - Choć jest bardzo trudny, tor Silverstone z każdym okrążeniem podoba mi się coraz bardziej. Po przeanalizowaniu piątkowych danych dziś rano byłem w stanie poprawić czasy o blisko dwie sekundy, zbliżyć do czołówki i zakończyć sesję w mocno ściśniętej grupie. Podczas kwalifikacji nie udało mi się co prawda złożyć w całość szybszego niż rano okrążenia, ale mimo wszystko sporo poprawiłem trzeci i czwarty sektor, co także mnie cieszy. Podczas porannej rozgrzewki skupię się jutro na powtarzalnym rytmie, a podczas wyścigu wszystko może się wydarzyć".

Więcej informacji o Piotrze Biesiekirskim na jego oficjalnym profilu pod adresem Facebook.com/PiotrBiesiekirskiOfficial oraz na oficjalnej stronie internetowej www.pbk74.com.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr