tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Oxford GPS Tracker zlokalizuje skradziony motocykl Advertisement
NAS Analytics TAG
2019 10 04 Husqvarna Enduro2020 billboard
NAS Analytics TAG

Oxford GPS Tracker zlokalizuje skradziony motocykl

Autor: Beavis 2015.02.02, 13:56 2 Drukuj

Specjaliści z brytyjskiej firmy Oxford przygotowali urządzenie, które pozwoli zlokalizować skradziony motocykl, nie wymaga okablowania do montażu i pracuje nieustannie przez 10 lat.

Oxford GPS Tracker udostępni swoją lokalizację wszędzie, gdzie jest zasięg telefonii komórkowej. Wbudowane baterie pozwolą na pracę przez 10 lat lub 14,000 wywołań lokalizacji. Urządzenie jest wodo- i wstrząsoodporne, można montować je wielokrotnie na dowolnym rodzaju pojazdu i w najbardziej wymyślnych miejscach. 

NAS Analytics TAG

GPS Tracker posiada dedykowaną aplikację na urządzenia mobile, dzięki której skonfigurujemy gadżet oraz wybierzemy jeden z czterech trybów działania. W trybie Sleep tracker wysyła swoją lokalizację po 5. minutach od zatrzymania, w trybie Live regularnie, co 5 minut. Oczywiście, w każdym momencie można manualnie "wywołać" GPS poprzez aplikację. Bardzo ciekawy wydaje się tryb pracy Geofence, w którym lokalizator wyśle nam alarm w momencie, gdy pojazd opuści wcześniej wyznaczony rejon (np. miasto, w który mieszkamy). W trybie Alarm Oxford GPS Tracker automatycznie oznaczy pojazd jako skradziony w bazie danych i poinformuje nas o lokalizacji, informację będzie można później wykorzystać przy składaniu powiadomienia na Policji. 

Na brytyjskim rynku urządzenie będzie kosztować ok. 199 funtów, żeby korzystać z funkcji lokalizacyjnych należy wykupić abonament. Roczny to wydatek rzędu 60 funtów. Ceny na poszczególnych rynkach mogą się wahać.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę