tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Otwarcie Motocyklowej Fabryki Adrenaliny ju 10 kwietnia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Otwarcie Motocyklowej Fabryki Adrenaliny ju 10 kwietnia

Autor: Informacja prasowa 2021.04.07, 12:11 2 Drukuj

Już w tę sobotę, 10 kwietnia, w godzinach 10:00-16:00, Motocyklowa Fabryka Adrenaliny otwiera swoje drzwi dla klientów. Zapraszamy na wielkie otwarcie całkowicie nowego salonu na mazowieckiej mapie motocyklowej.

Wśród atrakcji przygotowano jazdy testowe motocyklami Kawasaki, Benelli i Kymco, możliwość testowania kasków HJC, rabat na zakupy akcesoriów - nawet do 20%, smarowanie i regulację łańcucha napędowego. Wydarzenie będzie się odbywać zgodnie z zachowaniem obowiązujących zasad i obostrzeń sanitarnych.

NAS Analytics TAG

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny to nowo otwierający się, autoryzowany salon i serwis Kawasaki, Benelli i Kymco. W sklepie znajdziecie akcesoria takich marek jak: HJC, Airoh, IMX, Fox, Rebelhorn, Ozone, IXS, John Doe, Oxford, Hepco & Becker, SW-Motech, S100 i inne.

Obiekt zlokalizowany jest  przy ul. Wiejskiej 44 w Łazach k. Magdalenki, przy trasie S7 - południowej drodze wylotowej na Kraków.

Przestrzeń ekspozycyjna to ponad 500m² na dwóch piętrach z windą. Parter jest przeznaczony do ekspozycji nowych pojazdów. Na piętrze znajdziecie szeroką gamę akcesoriów dla motocyklisty.

W kompleksie o wysokim standardzie, który został zaprojektowany i wykonany z przeznaczeniem pod biznes motocyklowy, znajduje się także duża przestrzeń serwisowa (200m²) i magazynowa oraz plac przed salonem (800m²), który wykorzystywany będzie do organizacji wydarzeń motocyklowych dla obecnych i przyszłych klientów.

Więcej informacji na STRONIE.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr