tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ottocento11 - Honda Dominator, którą chcesz mieć
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ottocento11 - Honda Dominator, którą chcesz mieć

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2012.07.20, 15:04 4 Drukuj

Czas na piątkową dawkę oldschoolu. Kojarzycie te motocykle, na które człowiek patrzy będąc natychmiastowo ogarnięty pragnieniem posiadania go? My np. chcemy tą Hondę NX650 Dominator. Zrobili ją ludzie z Kiddo Motor i trzeba im przyznać, odwalili kawał dobrej roboty. Mamy tutaj mieszankę stylu. Główny smak nadaje offroadowo-scramblerowy wizerunek okraszony wyraźną nutą retro.

Tylko zerknijcie na kanapę. Czyż nie jest wspaniała? Z przodu mamy z kolei bardzo ciekawy sposób na montaż reflektora. Aby sąsiedzi nie spóźniali się do pracy, Honda dostała układ wydechowy Arrow. Jakże cudownie byłoby polatać bokiem czymś takim w piękne, słoneczne, niedzielne popołudnie?

przod reflektor
  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę