tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostatnie dni zapisw na II edycj Rajdu Latarnikw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ostatnie dni zapisw na II edycj Rajdu Latarnikw

Autor: Informacja prasowa 2016.09.02, 13:00 Drukuj

Ostatnie wolne miejsca czekają na motocyklistów, którzy chcą wziąć udział w II edycji Rajdu Latarników. Impreza ta, organizowana w dniach 9-11 września w Dolinie Charlotty na Pomorzu przez Stowarzyszenie Motopomocni.pl, łączy jazdę na orientację po asfalcie i bezdrożach z wyzwaniami na próbach sprawnościowych i podczas jedynego w Polsce przejazdu motocyklami po plaży z doskonałą zabawą w gronie pasjonatów motocyklowych. Yamaha Motor Polska od początku wspiera Rajd Latarników, kibicują i trzymają kciuki za uczestników Rajdu Latarników.

W drugi weekend września motocykliści z całej Polski ponownie wyruszą szlakiem latarń morskich, tym razem docierając do Darłowa, które zostało partnerem imprezy. Uczestnicy pokonają trzy niezależne trasy - asfaltową i dwie adventure, w tym jedną dzienną i jedną nocną z dojazdem na rozświetloną pochodniami plażę. A że Rajd Latarników to motocyklowa impreza na orientację, w której od prędkości ważniejsze są przyjemność podróżowania i poznawania tego, co nowe, to uczestnicy będą pokonywać trasy według map przygotowanych przez organizatora. Po drodze czekają ich próby sprawnościowe na motocyklach i oryginalne zadania do wykonania na punktach kontrolnych zlokalizowanych w scenerii tajemniczych bunkrów, urokliwych skansenów, folwarków i historycznych zagadek, z których słynie Pomorze.

NAS Analytics TAG

"Dziękuję za spełnienie marzeń" - tak skomentował swój przejazd motocyklem po plaży jeden z uczestników pierwszej edycji. Jak podkreślają motocykliści, największą wartością rajdu jest dla nich możliwość ponownego spotkania ludzi dzielących tę samą pasję i wspólne przeżywanie przygód podczas odkrywania uroków regionu.

Wszędzie dobrze, ale w Dolinie Charlotty najlepiej! Bez wątpienia niepowtarzalny klimat Rajdu Latarników tworzy baza zlokalizowana 10 km od morza, w przepięknej i przyjaznej motocyklistom Dolinie Charlotty. Na uczestników motocyklowych zmagań czeka gościniec na wodzie z licznymi atrakcjami w postaci toru enduro, zaplecza gastronomicznego, wieczornego ogniska, muzyki na żywo, konkursów z nagrodami i wielu innych niespodzianek. Zapraszamy do udziału w II Rajdzie Latarników!

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie: www.rajdlatarnikow.motopomocni.pl oraz www.facebook.com/Rajdlatarnikow

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr