tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Od latarni do latarni. 14 września startuje jubileuszowa edycja Motocyklowego Rajdu Latarników
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Od latarni do latarni. 14 września startuje jubileuszowa edycja Motocyklowego Rajdu Latarników

Autor: Informacja prasowa 2019.09.03, 16:27 Drukuj

Spójrz na mapę, wrzuć bieg i podążaj wyznaczoną trasą. Podziwiaj widoki, rozwiązuj zagadki odkrywając piękno Pomorza. V edycja Motocyklowego Rajdu Latarników startuje w dniach 13-15 września. Tym razem baza zlokalizowana została w Ośrodku Wypoczynkowym Sęk w Karwi, zaledwie 150 metrów od bałtyckiej plaży.

Tu liczy się przygoda - Rajd Latarników to motocyklowa impreza na orientację, w której nie liczy się prędkość przejazdu, tylko przyjemność podróżowania i poznawania piękna regionu Pomorza. Uczestnicy pokonują ściśle wytyczoną trasę na podstawie mapy przygotowanej przez organizatorów. Na trasie zlokalizowane są ciekawe próby sprawnościowe z użyciem motocykli oraz oryginalne zadania do wykonania na punktach kontrolnych.
Atrakcją obu tras ADV jest odcinek, który prowadzi po plaży!

NAS Analytics TAG

Na żądnych przygód motocyklistów czekają 3 trasy:

Asfaltowa

Przejezdna dla wszystkich motocykli niezależnie od pojemności, mocy silnika, marki, wyposażonych w każdego rodzaju opony. Długość trasy ok 170 km.

Dzienna ADV

To propozycja dla miłośników szutrów, leśnych ścieżek i miejsc oddalonych od zabudowań. To propozycja przygody dla miłośników motocykli typu turystyczne enduro takich jak Triumph Explorer, BMW GS 1200/ 800, KTM Adventure, Honda Africa Twin, Transalp, Varadero czy Yamaha Super Tenere, ale także dla lekkich klasy 250. Całość przejezdna również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w terenie. Długość trasy ok 140 km.

Nocna ADV

Ściśle limitowana liczba miejsc startowych, o których decyduje kolejność zgłoszeń lub specjalne zaproszenie. Ze względu na trudność i duże emocje organizatorzy podkreślają, że jest to wybór tylko dla motocyklistów o mocnych nerwach. Długość trasy ok 30 km.

Partnerzy Rajdu przygotowali wiele atrakcji i dodatkowych niespodzianek dla uczestników. Już od piątku wszyscy chętni będą mogli testować wybrane modele motocykli Honda na specjalnie wytyczonych trasach zarówno asfaltowych jak i ADV. W sobotni wieczór tuż po ogłoszeniu wyników uczestnicy będą mogli posłuchać kameralnego koncertu na żywo w klimatach jazzowo-bluesowych.

Kiedy

V edycja Rajdu Latarników odbędzie się w dniach 13-15 września 2019.

Gdzie

Ośrodek Wypoczynkowy Sęk w Karwi

Więcej informacji oraz możliwość zarejestrowania się na stronie: https://motopomocni.pl/turystyka/rajd-latarnikow/

Dołącz do Latarników na Facebooku: https://www.facebook.com/Rajdlatarnikow/

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę