tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Opony dedykowane cross country - Dunlop Geomax AT81 i AT81 RC
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Opony dedykowane cross country - Dunlop Geomax AT81 i AT81 RC

Autor: Informacja prasowa 2016.12.05, 11:16 Drukuj

Dunlop Geomax AT81™ i AT81 RC™ to rozwiązanie dedykowane cross country, gdzie przyczepność jest równie ważna co wytrzymałość.

Dunlop Geomax AT81™ i AT81 RC™ rozwijane były w Stanach Zjednoczonych przy ścisłej współpracy z fabrycznymi zawodnikami serii GNCC oraz National Enduro. Na efekty nie trzeba było czekać długo - Geomax AT81™ i AT81 RC™ posiadają udokumentowane sukcesy w offroadzie. W trakcie gdy opona motocrossowa musi spełniać swoje funkcje najczęściej w jednym typie warunków, przed oponami offroadowymi stoi więcej zadań - zmienność podłoża i pogody oraz intensywniejsze zużycie.

NAS Analytics TAG

Łukasz Kurowski, zawodnik i trener:

AT 81 to świetna opona na góry. Doskonale radzi sobie w potokach i kamienistym terenie. W połączeniu np. z miękkim mussem lub systemem tubliss wytrzymuje zaskakująco długo. Kiedy jadę w góry zawsze korzystam z AT81 i jeżdżę na niskim ciśnieniu. Opona ma twardy kort, więc ciężko ją przebić. Na plus są także boczne kostki, które mają podcięcia, co w efekcie zapewnia większą styczność i przyczepność z podłożem.

Cechy Dunlop Geomax AT81 i AT81 RC:

  • Wieloletnie sukcesy sportowe oraz naukowe zaowocowały powstaniem opony Dunlop Geomax® AT81™ opona cross country. Oferują wysokie, wszechstronne osiągi w połączeniu ze znakomitą wytrzymałością - do jazdy oraz ścigania w offroadzie.
  • Kształt oraz rozmieszczenie klocków bieżnika AT81 z tyłu oraz schemat DIRTuitive Grip Design (DGD) klocków bieżnika zwiększa trakcje zapewniając dodatkową przyczepność - w szerokim zakresie zastosowań terenowych.
  • Nowo opracowana odporna na zużycie mieszanka opony tylnej ogranicza możliwości powstawania m.in. odprysków, odłamków i rozdarć.
  • Geomax AT81 RC - Karkas tylnej opony zawiera cztery warstwy nylonowe.
  • Poprzeczne rowki na blokach barku bieżnika zapewniają dodatkowe "chwytne" krawędzie, a także pozwalają, aby bloki bieżnika były bardziej elastyczne.
NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr