tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 One World. One R1200GS - podr ycia z BMW
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

One World. One R1200GS - podr ycia z BMW

Autor: Informacja prasowa 2012.11.27, 11:50 Drukuj

Kochasz poznawać świat? Jesteś żądny przygody? Zawsze marzyłeś, aby wybrać się w podróż życia na motocyklu? BMW Motorrad przygotowało specjalną kampanię promującą nowy model R1200GS. Wystarczy zalogować się na stronie www.bmw-motorrad.com i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Każdy z zalogowanych użytkowników może wygrać podróż na jeden z pięciu kontynentów (Azja, Afryka, Europa, Nowa Zelandia i Ameryka) na nowym BMW R1200GS! Nie będzie jednak łatwo. Użytkownicy będą musieli zdobyć aprobatę specjalnego jury, które wyłoni pięciu zwycięzców. W jury zasiądzie Jutta Kleinschmidt, jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek sportów motorowych, weteranka Dakaru, Rick Yune, aktor znany z "James Bond - Die Another Time" oraz "Fast and Furious", Adrien Brody, najmłodszy zdobywca Oskara w kategorii "Najlepszy Aktor" i miłośnik szybkich maszyn, oraz Charley Boorman, weteran BMW GS, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

NAS Analytics TAG

Przygoda czeka! Zgłoszenia można wysyłać jeszcze tylko przez cztery dni. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć pod tym adresem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr