tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Obwodnica Kodzka otwarta! Wygodnie dojedziesz na Autostrad Sudeck
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Obwodnica Kodzka otwarta! Wygodnie dojedziesz na Autostrad Sudeck

Autor: Raff 2018.05.29, 14:46 Drukuj

Obwodnica Kłodzka otwarta. Od poniedziałku, 28 maja, wybierając się na Drogę Stu Zakrętów lub Autostradę Sudecką, będziesz mógł wygodnie ominąć centrum miasta.

Każdy, kto w weekend lub w sezonie wakacyjnym wybrał się w Kotlinę Kłodzką wie, że główne miast regionu było wąskim gardłem. Tworzące się tutaj korki były szczególnie uciążliwe dla mieszkańców, ale także motocykliści mieli problem z przebiciem się przez centrum. Nowe fragmentu obwodnicy umożliwiają bezproblemowe przedostanie się na drogę w kierunku Kudowy Zdrój, zarówno od strony Wrocławia, jak i Opola.

NAS Analytics TAG

Obwodnica składa się z fragmentu DK33, biegnącego po zachodniej stronie Kłodzka i łącznika - odcinka DK46 zlokalizowanego po wschodniej stronie miasta. Tym sposobem niezależnie czy jedziesz od strony Wrocławia czy Opola, możesz wygodnie minąć centrum. Na nową inwestycję składają się dwie estakady: pierwsza nad Bystrzycą Dusznicką, druga Nysą Kłodzką.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr