tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy sport motocyklowy: połączenie MotoGP, MMA i kręgli Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
2019 05 Motul Afryka Tlo Premium
NAS Analytics TAG

Nowy sport motocyklowy: połączenie MotoGP, MMA i kręgli

Autor: Alonzo 2019.03.16, 16:51 Drukuj

Azjaci nie raz udowodnili światu, że są kreatywni i potrafią wymyślać nowości, które zmieniają świat. Tym razem wzięli się za wyścigi motocyklowe i postanowili je uatrakcyjnić innymi dyscyplinami, które same w sobie cieszą się duża popularnością. W ten sposób powstała hybryda wyścigów motocyklowych, MMA i ... kręgli. Czy Dorna ma się czego bać? Oceńcie sami:

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę