tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe zestawy Cafe Custom do modyfikacji motocykl Harley-Davidson Sportster

Nowe zestawy Cafe Custom do modyfikacji motocykl Harley-Davidson Sportster

Autor: Informacja prasowa 2017.04.14, 09:41 Drukuj

Harley-Davidson zaprezentował nowe, fabryczne zestawy do modyfikacji motocykli z rodziny Sportster na styl Café Racer. Styl, osiągi i osobowość.

Dzięki akcesoriom Café Custom można stworzyć oryginalny model Sportster nawiązujący do dziedzictwarywalizacji i motocykli wyścigowych z lat 60. i 70. - wyjątkową stylizację, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Regulowana kierownica typu clip-on z węższymi i opuszczonymi ramionami, okrągłe lusterka, cofnięte do tyłu podnóżki i inne akcesoria. Pakiety składają się z zestawów wymienialnych części, które zostały specjalnie zaprojektowane do łatwej instalacji.

Motocykle Harley-Davidson Sportster są idealne do customizacji i nie jest przypadkiem, że te maszyny są wybierane przez dealerów H-D, jako baza do przebudowy w konkursie Bitwa Królów na najlepszą modyfikację custom.

Więcej informacji w salonach autoryzowanych dealerów, których adresy można znaleźć na www.harley-davidson.pl

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę