tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe zestawy Cafe Custom do modyfikacji motocykl Harley-Davidson Sportster
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe zestawy Cafe Custom do modyfikacji motocykl Harley-Davidson Sportster

Autor: Informacja prasowa 2017.04.14, 09:41 Drukuj

Harley-Davidson zaprezentował nowe, fabryczne zestawy do modyfikacji motocykli z rodziny Sportster na styl Café Racer. Styl, osiągi i osobowość.

Dzięki akcesoriom Café Custom można stworzyć oryginalny model Sportster nawiązujący do dziedzictwarywalizacji i motocykli wyścigowych z lat 60. i 70. - wyjątkową stylizację, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Regulowana kierownica typu clip-on z węższymi i opuszczonymi ramionami, okrągłe lusterka, cofnięte do tyłu podnóżki i inne akcesoria. Pakiety składają się z zestawów wymienialnych części, które zostały specjalnie zaprojektowane do łatwej instalacji.

NAS Analytics TAG

Motocykle Harley-Davidson Sportster są idealne do customizacji i nie jest przypadkiem, że te maszyny są wybierane przez dealerów H-D, jako baza do przebudowy w konkursie Bitwa Królów na najlepszą modyfikację custom.

Więcej informacji w salonach autoryzowanych dealerów, których adresy można znaleźć na www.harley-davidson.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę