tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe Kawasaki KLR 650 2021. Czy Akashi szykuje nastpc kultowej wyprawwki?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe Kawasaki KLR 650 2021. Czy Akashi szykuje nastpc kultowej wyprawwki?

Autor: Jakub Olkowski 2020.10.14, 10:26 Drukuj

 

W filmie znajdziemy scenerię z pustynią i długie malownicze autostrady. To ewidentna zapowiedź nowego Kawasaki z segmentu pojazdów turystyczne enduro. Czy będzie nim kolejne wcielenie Versysa czy raczej następca KLR650
Coraz więcej marek agresywnie odświeża ten segment modeli a bezpośredni konkurent marki, Yamaha, świetnie sobie radzi ze swoją Tenere 700.

NAS Analytics TAG

Oczekiwania wobec nowego modelu są duże. Ideałem byłby motocykl napędzany powiększanym silnikiem z Versysa o pojemności 700 ccm i sześciobiegową skrzynią.

Podwozie musi mieć pewną dzielność zarówno terenową jak i miejską. Oczywiście powinien posiadać płytę pod silnikiem i stylistycznie nawiązywać do starego KLR650. Chcielibyśmy, aby posiadał 21 calowe koło z przodu i 17 calowe z tyłu. Z pewnością motocykl otrzyma wtrysk paliwa, ABS łatwo wyłączany przyciskiem z kierownicy, życzylibyśmy sobie także ciekłokrystaliczny wyświetlacz TFT. Oczywiście nadążąjąc za trendami dobrze, gdyby był wyposażony w wydajne, radialne zaciski hamulcowe oraz oświetlenie LED.

Nie może także znacząco przekroczyć ceny Yamahy Tenere 700. Czy trafiliśmy z oczekiwaniami przekonamy się już 23 listopada. Bądźcie czujni...!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr