Kawasaki KLR 650 i KLX450R - taplanie się w błocie na zielono

Autor: Thrillco 2006.10.04, 09:42 Drukuj

Japoński producent w zalewie nowości na przyszły sezon nie zapomniał o fanach jazdy w terenie

Komu Kawasaki KLE650 wyda się zbyt delikatna i zbyt mało terenowa będzie miał możliwość zakupu bardziej zorientowanego na teren modelu KLR650. Obydwa motocykle łączy jedynie podobne oznaczenie modelowe. Reszta to już inna, bardziej terenowa bajka, z lekką rurową ramą, solidnym wahaczem, kołami o rozmiarach, które pozwolą na bardziej zdecydowane wypuszczenie się w teren i silnik, który mimo podobnej pojemności nie ma nic wspólnego z jednostką KLE.

I w ten sposób dochodzimy do najbardziej hardcore'owej nowości zielonych. Oto Kawasaki zdecydowanym akcentem powraca na zawodowe szlaki Enduro z motocyklem oznaczonym KLX450R. Lekka, aluminiowa rama i wahacz w połączeniu z ostrym czterosuwem dają powody do optymizmu. Całość ma korzystać pełnymi garściami z doświadczeń crossowych producenta i z udanego motocykla crossowego KX450F. Najlepszą wiadomością jest to, że zapowiadany dopiero na 2008 rok motocykl pojawi się już niebawem. Czy rzeczywiście pokrzyżuje szyki konkurencji? Ma do tego wszelkie potrzebne atuty.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali
na górę