tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa kurtka i spodnie od Vanucci: przygoda w wersji light
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa kurtka i spodnie od Vanucci: przygoda w wersji light

Autor: Informacja prasowa 2022.06.23, 11:11 Drukuj

Przygoda z motocyklem oznacza często wymagającą technicznie i nie całkiem tanią odzież, która powinna uszczęśliwiać wszystkich od pustyni Gobi po Przylądek Północny. Znajdziesz ją oczywiście na stronie www.louis.pl.

Prestiżowa marka Vanucci oferuje w tym zakresie bardzo ciekawą alternatywę: lekki jak piórko letni wariant odzieży, aby beztrosko pokonywać rodzime wiejskie dukty lub rozkoszować się przejażdżką po krajowych trasach bez pocenia się. Nie zawsze musi być to rajd Paryż-Dakar.

NAS Analytics TAG

Kurtka Vanucci VAJ-3 i spodnie VAT-1 są dostępne w rozmiarach damskich i męskich, mają elegancki krój, najlepszą wentylację i wstawki elastyczne tam, gdzie mogłyby ewentualnie uwierać.

Wyjmowane ochraniacze łagodzą niezamierzony kontakt z podłożem i można je oczywiście zamówić w odpowiednim wariancie jako opcję. A teraz mówiąc już całkiem poważnie: czy to nie byłaby najlepsza opcja na letni wypad?

Zarówno męska kurtka VAJ-3 jak i spodnie VAT-1 są dostępne w sześciu rozmiarach od 48 do 58.

Natomiast Vanucci VAJ-3 oraz Vanucci VAT-1 w wersji damskiej dostępne są w siedmiu rozmiarach od 34 do 46.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr