tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nitro Circus Live po raz pierwszy w Polsce! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nitro Circus Live po raz pierwszy w Polsce!

Autor: Informacja prasowa 2013.06.14, 15:44 3 Drukuj

14 grudnia 2013 roku po raz pierwszy do Polski zawita Nitro Circus. Na arenie stadionu będzie można zobaczyć 40 największych gwiazd sportów akcji. Przed nami całkowicie nowe, porywające i zapierające dech w piersiach widowisko. Najtrudniejsze i najbardziej niebezpieczne triki FMX, BMX i Skate, wykonywane przez ikony sportów ekstremalnych z całego świata - brzmi ciekawie?

Co będzie się działo?

NAS Analytics TAG

Widzowie na własne oczy będą mogli zobaczyć ewolucje na 15 metrowej Nitro Gigant-A-Rampie, przygotowanej na wartym kilka milionów dolarów torze. Jednym z najbardziej szalonych trików wykonywanych w czasie pokazów będzie hole-in-one, podczas którego zawodnicy wyskakujący z rampy starają się z aptekarską dokładnością trafić w sam środek ogromnej kuli zorba. Ponadto w ruch pójdą także wszelkiego rodzaju dziwne pojazdy, takie jak lodówka do napojów, samochód lalki Barbie, rowerek dla dzieci, wózek sklepowy i wiele innych.

"Jesteśmy absolutnie podnieceni możliwością zaprezentowania wyjątkowego programu Nitro Circus Live całkowicie nowej publiczności w Warszawie. Czegoś takiego fani w Polsce jeszcze nie przeżyli i jestem przekonany, że będą pod ogromnym wrażeniem ciągłej akcji i szalonych ewolucji, które tworzą widowisko" - mówił Michael Porra, Dyrektor Zarządzający Nitro Circus Live

Czas na Europę!

Po tym jak fani w Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii oszaleli na punkcie Nitro Circus Live, edycja ta w końcu zawitała do Europy. Tegoroczne europejskie tournée obejmuje Szwecję, Norwegię, Wielką Brytanię, Francję, Belgię, Niemcy, Rosję, Holandię oraz Polskę. Do dnia dzisiejszego Nitro Circus Live sprzedał łącznie ponad 580 000 biletów na całym świecie.

Gdzie kupić bilety?

W Polsce sprzedaż ruszyła już 24 maja 2013, a są one do nabycia w e-bilet albo bezpośrednio na stronie organizatora.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę