tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nitro Circus Live już w ten weekend!

Nitro Circus Live już w ten weekend!

Autor: Dawid Stolicki 2013.12.09, 15:22 Drukuj

Właśnie zaczęliśmy odliczać dni przed zbliżającym się największym ekstremalnym show, jakie Polska miała kiedykolwiek okazję podziwiać. Dokładnie za 5 dni, 14 grudnia na Stadionie Narodowym ze swoim pokazem wystartuje Nitro Circus Live Travisa Pastrany. Zapowiada się totalnie odjechane widowisko, które z pewnością o wiele bardziej rozkręci atmosferę na stadionie niż wszystkie dotychczasowe mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej razem wzięte. Aby jeszcze bardziej zachęcić Was do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, uczestnicy Nitro Circus Live postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i osobiście zaprosić Was na swój pokaz. Zobaczcie sami!

Jeśli tylko nie macie super ważnych planów (a nawet jeśli takie macie, to warto je przełożyć) na zbliżający się sobotni wieczór, wciąż istnieje możliwość, aby dopisać się do akcji i wspólnie z nami wziąć w niej udział. Ceny biletów zaczynają się już od 129zł i są dostępne na stronie eBilet, eventim oraz w sieci salonów Empik. 

Więcej informacji na temat Nitro Circus Live w Polsce znajdziecie na stronie internetowej oraz na portalu Facebook

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę