tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ninja 250R i Moriwaki MD250, czyli maa pojemno na maym torze
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ninja 250R i Moriwaki MD250, czyli maa pojemnona maym torze

Autor: Beavis 2016.12.27, 14:51 Drukuj

Zabieramy dwa małe motocykle na tor kartingowy do Radomia.

W przeszłości zabieraliśmy już małe motocykle na duże obiekty wyścigowe, np. na tor w Poznaniu. Sprawdzaliśmy, jak w Poznaniu jeździ się czterosuwową 125-ką (przy okazji zwiedzając żwir w "Sławińskim"), ale także jak radzi sobie przygotowana do wyścigów w polskiej klasie Moto3 Open Ninja 250R. Wisienką na torcie był nasz - na moje oko - jedyny w Polsce test prototypowego Moriwaki MD250H.

NAS Analytics TAG

Wniosków było kilka. Najważniejsze? Małe pojemności to dużo zabawy! To także świetny sposób na naukę techniki jazdy. Inna sprawa, że seryjnym motocyklom takim jak Ninja 250R czy Honda CBR250 ciężko rywalizować na dużym obiekcie z prototypowym Moriwaki. Stąd pomysł zabrania Moriwaki i Ninji 250R na kartingowy tor do Radomia…

Zobacz także nasze wcześniejsze publikacje:

Jesteś zainteresowany klasą Moto3 Open w Polsce? Przeczytaj serię naszych poradników:

Foto: Archiwum

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr