Niegroźny ślizg na Honda CB600F Hornet

Autor: M.B. 2017.03.20, 09:24 2 Drukuj

Smutek, rozgoryczenie, niedowierzanie, wstyd - to uczucia towarzyszące motocykliście przy podnoszeniu jednośladu po każdej glebie. Jak uniknąć tych uczuć? Wystarczy przewidywać i wyciągać wnioski.

Ten motocyklista jadący Hondą CB600F Hornet nie wziął sobie do serca ostrzeżenia, jakie dostał na Trasie Łazienkowskiej w Warszawie. Niegwałtowne hamowanie spowodowało blokadę przedniego koła, która na szczęście nie skończyła się wywrotką. Po chwili jednak los miał się zemścić. Okolice Dworca Zachodniego. Motocyklista rusza spod świateł po łuku. Za dużo gazu, zbyt duży przechył w zakręcie i… tylne koło wyprzedza przednie.

Smutek, rozgoryczenie, niedowierzanie, wstyd - a można było tego uniknąć. Obejrzyjcie to video i wyciągnijcie wnioski z cudzych błędów. I pamiętajcie, mokry asfalt po zimie jest bardziej śliski niż jesienią.

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę