tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Najpikniejsze podre motocyklowe - nowy przewodnik po okolicach Chorwacji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Najpikniejsze podre motocyklowe - nowy przewodnik po okolicach Chorwacji

Autor: Informacja prasowa 2014.07.09, 14:49 Drukuj

Najpiękniejsze podróże motocyklowe - Chorwacja to przewodnik autorstwa Hansa Michaela Engelke - niemieckiego podróżnika, fotografa i dziennikarza. Książka ta zainteresuje motocyklistów planujących turystyczny urlop w słonecznych, śródziemnomorskich regionach. Przewodnik zawiera 11 relacji z podróży, wśród nich opisy motocyklowych wycieczek:

  • po półwyspie Istria
  • wokół Dubrownika i po przygranicznych terenach Czarnogóry oraz Bośni i Hercegowiny
  • po wyspach zatoki Kvarner (Krk, Rab, Cres, Lošinj) oraz Dalmacji (Pag, Hvar, Korčula, Murter i Brač)
  • na Makarskiej Riwierze i w górach Biokovo
  • po półwyspie Pelješac i dookoła Parku Narodowego Krka
  • oraz po terenach gór Welebit.

Autor podróżuje po Chorwacji na turystycznym motocyklu enduro, zwiedzając widokowe drogi lokalne oraz odcinki szutrowe, zarówno na wybrzeżu, jak i w głębi lądu. W swoich opisach Hans Engelke zatrzymuje ulotne chwile oraz klimat urokliwych miejsc. Każdy z rozdziałów książki zawiera również posumowanie najważniejszych informacji dotyczących danego obszaru, warunków do jazdy motocyklem, atrakcji turystycznych, kuchni, map i stron internetowych.

NAS Analytics TAG

Przewodnik ilustrują zdjęcia z motocyklowej podróży po tej części Bałkanów. Ułatwia zaplanowanie indywidualnej wyprawy motocyklowej po widokowych trasach wybrzeża i wysp Chorwacji. Na każdą z przedstawionych wycieczek motocyklowych należy przeznaczyć ok. 2-3 dni podróży, choć zawsze można poświęcić więcej czasu na wybrany region. Pozostaje już tylko delektować się jazdą w bałkańskim słońcu, po krętych trasach wybrzeża i malowniczych wysp. Dla czytelników na stronie Wydawnictwa FAR AWAY dostępne są trasy GPS (dla każdej podróży).

Tytuł: Najpiękniejsze podróże motocyklowe - Chorwacja
Autor: Hans Michael Engelke
ISBN: 978-83-937171-1-8
Format: 165 x 235 mm
Liczba stron: 144
Oprawa: miękka
Cena: 39,80 zł
Wydawnictwo FAR AWAY

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr