tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motorynka marze - mocno odwieona Honda Monkey
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motorynka marze - mocno odwieona Honda Monkey

Autor: Konrad Bartnik 2018.04.21, 15:20 2 Drukuj

Kiedy Honda ogłosiła w 2017 roku koniec produkcji słynnego modelu Z50 Monkey, świat motocyklowych freaków okrył się żałobą. Na pociechę zaprezentowano nową wersję “małpki", która mocno zaprzyjaźniła się z nowoczesnymi technologiami.

Honda Z50 Monkey była produkowana przez ponad 50 lat. Mini-bike z silnikiem 50 cm3 odniósł na całym świecie spektakularny sukces. Archaiczna konstrukcja i coraz ostrzejsze normy emisji spalin skłoniły jednak zarząd firmy do zaprzestania produkcji w roku 2017. Zupełnie nowa wersja legendarnego modelu otrzymała napęd i rozwiązania techniczne modelu MSX-125, podrasowano również stylistykę.

NAS Analytics TAG

Nowa Monkey będzie dużo bardziej żwawa, dzięki silnikowi 125 cm3 z poziomym cylindrem. Aby jakoś opanować tę piekielną moc, zdecydowano się na tarczowe hamulce z ABS-em. Stylistyka pojazdu mocno nawiązuje do słynnego poprzednika, ale pojawiło się kilka współczesnych akcentów - oświetlenie LED, cyfrowy wyświetlacz oraz widelec USD.

Niewielki jednoślad będzie wspaniałą bazą do przeróbek. Pojawiły się zdjęcia wersji scrambler i cafe racer, wyposażonych m.in. w szprychowe koła. Wyglądają znakomicie! Nie znamy jeszcze cen nowej Monkey, nie wiadomo również, czy pojawi się także na polskim rynku. Jeśli macie w planach petycję w tej sprawie do importera, z radością ją podpiszemy.

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr