tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowe Pogotowie Ratunkowe. Gdy tęsknota za jazdą nie daje żyć [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowe Pogotowie Ratunkowe. Gdy tęsknota za jazdą nie daje żyć [FILM]

Autor: Raff 2018.12.06, 10:09 1 Drukuj

Pogoda za oknem nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Jest szaro i zimno, a stęsknione słońca motocykle śpią gdzieś pod grubymi warstwami pokrowców i kurzu. Taka rozłąka może negatywnie wpłynąć na zdrowie motocyklisty, dlatego przypominamy, że w krytycznej sytuacji możecie liczyć na pomoc.

Choć życzymy wam jak najlepiej, jeżeli poczujecie, że ból rozłąki z motocyklem jest nie do zniesienia, nie wahajcie się wezwać Motocyklowego Pogotowia Ratunkowego - pierwszej pomocy w sytuacji awaryjnej.

~~~~~------~~~~~

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę