tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykliści i policja łączą siły. Edukują siebie nawzajem i kierowców samochodów
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykliści i policja łączą siły. Edukują siebie nawzajem i kierowców samochodów

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.04.27, 07:51 Drukuj

Na drogach jest coraz więcej motocyklistów, więc to doskonała okazja, by zacząć sezon od przypomnienia sobie i innym zasad bezpieczeństwa. Z tego założenia wyszli policjanci z Mysłowic i Tarnobrzegu oraz motocykliści z Tarnobrzeskiego Klubu Motocyklowego "Dark Hoods Polska".

W Mysłowicach policjanci przeprowadzili prewencyjno - edukacyjną akcję "Motocykl i quad", która polegała nie tylko na kontrolowaniu motocyklistów, ale również edukacji. Do kontroli zatrzymano 15 jednośladów. Sprawdzono stan techniczny motocykli oraz dokumenty i trzeźwość kierujących. W żadnym z przypadków nie stwierdzono uchybień. Oprócz tego policjanci udali się na lokalny rynek, gdzie edukowali motocyklistów odnośnie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.

NAS Analytics TAG

W Tarnobrzegu policja wspólnie z lokalnym klubem motocyklowym zorganizowała działania w ramach ogólnopolskiej akcji koordynowanej przez Stowarzyszenie Polski Ruch Motocyklowy pod hasłem "Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie!". Funkcjonariusze mierzyli prędkość kierowców, a kontrolowanym przypominali, żeby zachowywać czujność i ostrożność, aby każdy miał równe szanse na drodze. Motocykliści otrzymali naklejki i opaski odblaskowe ufundowane przez WORD w Tarnobrzegu. Jak podkreśla sama policja, "Czujność oraz dodatkowe spojrzenie w lusterko może ocalić czyjeś życie lub zdrowie." Nas oczywiście cieszy takie podejście funkcjonariuszy i kibicujemy tego typu akcjom.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę