tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem przez obie Ameryki. Epicka podróż dwojga blogerów z Polski [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklem przez obie Ameryki. Epicka podróż dwojga blogerów z Polski [FILM]

Autor: Raff 2019.10.06, 12:10 1 Drukuj

TranskontyMentalna Podróż Motocyklem przez Ameryki - pod tym zagadkowym tytułem kryje się epicka przygoda dwojga młodych podróżników - Liwii i Jokiego, którzy kilka lat temu postanowili spełnić swoje największe marzenie i wybrać się motocyklem w podróż życia.

Okoliczności wyjazdu były niezwykle skomplikowane - Joki wciąż rehabilitował się po groźnym wypadku, w którym omal nie stracił nogi. Poza tym wyjazd oznaczał rozstanie z rodziną i pracą na nieokreślony czas - podróżnicy nie wiedzieli jak długo będą w drodze.

NAS Analytics TAG

Podróż okazała się wielkim, mentalnym przeżyciem i niezwykle cennym doświadczeniem. W trakcie dwuletniej włóczęgi po obu Amerykach Liwia i Joki poznali wielu ciekawych ludzi, doświadczyli wspaniałości dzikiej przyrody i wrócili z niezwykłym blaskiem w oczach, który charakteryzuje doświadczonych podróżników.

Pamiątką tej wspaniałej podróży są nie tylko niezliczone wpisy na blogu lifewelove.com, ale także opublikowany niedawno film, który pięknie podsumowuje ich niezwykłą podróż.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę