tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem przez obie Ameryki. Epicka podr dwojga blogerw z Polski [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklem przez obie Ameryki. Epicka podr dwojga blogerw z Polski [FILM]

Autor: Raff 2019.10.06, 12:10 1 Drukuj

TranskontyMentalna Podróż Motocyklem przez Ameryki - pod tym zagadkowym tytułem kryje się epicka przygoda dwojga młodych podróżników - Liwii i Jokiego, którzy kilka lat temu postanowili spełnić swoje największe marzenie i wybrać się motocyklem w podróż życia.

Okoliczności wyjazdu były niezwykle skomplikowane - Joki wciąż rehabilitował się po groźnym wypadku, w którym omal nie stracił nogi. Poza tym wyjazd oznaczał rozstanie z rodziną i pracą na nieokreślony czas - podróżnicy nie wiedzieli jak długo będą w drodze.

NAS Analytics TAG

Podróż okazała się wielkim, mentalnym przeżyciem i niezwykle cennym doświadczeniem. W trakcie dwuletniej włóczęgi po obu Amerykach Liwia i Joki poznali wielu ciekawych ludzi, doświadczyli wspaniałości dzikiej przyrody i wrócili z niezwykłym blaskiem w oczach, który charakteryzuje doświadczonych podróżników.

Pamiątką tej wspaniałej podróży są nie tylko niezliczone wpisy na blogu lifewelove.com, ale także opublikowany niedawno film, który pięknie podsumowuje ich niezwykłą podróż.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr