tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle Triumph z silnikami 400 cm3 dopiero sirozkrcaj. S pierwsze zdjcia szpiegowskie kolejnego modelu. Co to bdzie?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle Triumph z silnikami 400 cm3 dopiero sirozkrcaj. S pierwsze zdjcia szpiegowskie kolejnego modelu. Co to bdzie?

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.03.15, 10:04 Drukuj

Motocykle Triumph Speed 400 i Scrambler 400 X okazały się strzałem w dziesiątkę. Są dobrze wycenione, prezentują wysoką jakość wykonania i zebrały bardzo dobre noty w mediach motocyklowych na całym świecie. Nie zdziwi więc nikogo fakt, że Bajaj i Triumph pracują nad kolejnymi modelami. Wiadomo już, co może się pojawić następne.

Triumph Speed 400 i Scrambler 400 X kosztują mniej niż 30 tys., a oferują bardzo wiele. Najpierw trafiły do sprzedaży w Indiach, gdzie z miejsca stały się hitem sprzedażowym. Nie ma wątpliwości co do tego, że w Europie może być podobnie. To może oznaczać kłopoty dla chińskich marek, a brytyjsko-indyjski alians jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

NAS Analytics TAG

Jak informują indyjskie media, Rajiv Bajaj - dyrektor zarządzający Bajaj Auto potwierdził, że wkrótce pojawi się trzeci motocykl oparty na wspólnie stworzonej platformie. Dodał też, że przez kolejne trzy lata co roku będzie pojawiał się nowy motocykl oparty na platformie z silnikiem o pojemności 400 cm3.

Atmosferę podgrzały zdjęcia testowego egzemplarza, które pojawiły się w sieci. Opublikował je portal AutoStreet.in. Widać na nich mały motocykl Triumph z owiewką, która jest podobna do tej ze Speed Triple 1200 RR. Choć w 2024 roku Triumph będzie żegnał się z modelem Thruxton i wypuścił już wersję Final Edition, to wcale nie jest powiedziane, że to rozstanie potrwa długo. Jeżeli motocykl ze zdjęć szpiegowskich jest zwiastunem kolejnej nowości, to być może pojawi się pod nazwą Thruxton 400.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr