tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl ulowy na Spodku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl ulowy na Spodku

Autor: Informacja prasowa 2010.02.17, 10:42 3 Drukuj

Hampel na swojej żużlówce zaopatrzonej w opony z kolcami, zamienił dach hali sportowo-widowiskowej w tor przypominający arenę rozgrywek ice racingu

Jak w nietypowy sposób wykorzystać dach słynnego katowickiego Spodka, pokazał wczoraj, 16. lutego, Jarek Hampel - czołowy polski żużlowiec. Hampel na swojej żużlówce zaopatrzonej w opony z kolcami, zamienił dach hali sportowo-widowiskowej w tor przypominający arenę rozgrywek ice racingu.

NAS Analytics TAG

Spodek - symbol Katowic - do tej pory kojarzony ze spektakularnymi imprezami kulturalnymi i sportowymi rozgrywanymi w jego murach, tym razem został wykorzystany w zupełnie inny sposób. Jeden z najlepszych polskich żużlowców postanowił wykorzystać słynny owal dachu do wykonania kilkunastu przejazdów swoim motocyklem. Śnieg znajdujący się na Spodku nie stanowił przeszkód dla Mistrza, a motocykl zaopatrzony w specjalne, kolcowane opony doskonale trzymał się nawierzchni.

Jarek Hampel:
„Od dawna marzyłem, by spróbować swoich sił i sprawdzić możliwości motocykla w otoczeniu innym, niż tor żużlowy. Dach katowickiego Spodka zainspirował mnie do wykonania naprawdę ekstremalnych przejazdów, co w przypadku braku hamulców jest nie lada wyczynem."

Jarek zapisał się w historii światowego speedwaya m.in. zdobywając w 2003 roku tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. Jego umiejętności doceniane są nie tylko w naszym kraju, ale także i poza jego granicami. Hampel jest trzykrotnym zdobywcą złotego medalu Drużynowego Pucharu Świata w latach 2005, 2007 i 2009. Umiejętności Jarka, fani żużla będą mogli podziwiać także podczas tegorocznego cyklu żużlowego Grand Prix.

Więcej informacji na www.redbull.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Jarek Hampel Spodek Katowice Jarek Hampel Spodek zuzel
NAS Analytics TAG
Jarek Hampel zuzel Na dachu Spodka kolcowane opony Jarek Hampel
Spodek Jarek Hampel Spodek zuzel Jarek Hampel
Na Spodku Hampel z gory zuzlowka na sniegu Jarek Hampel
Hampel Jarek Hampel na Spodku
Jarek Hampel w Spodku motocykl zuzlowy ice racing Hampel
Hampel Jarek na Spodku
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr