tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Norton i zegarek Breitling łączą siły w wyjątkowym projekcie {* Kod automatycznych reklam Google - emitujemy wszędzie poza stroną główną *}
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Motocykl Norton i zegarek Breitling łączą siły w wyjątkowym projekcie

Autor: Raff 2019.06.24, 18:34 Drukuj

Norton - brytyjski producent ekskluzywnych motocykli, nawiązał współpracę ze swoim odpowiednikiem w świecie pomiaru czasu - firmą Breitling. Efektem porozumienia będzie specjalna, limitowana wersja motocykla i zegarka.

Gdyby marki Norton i Breitling porównać do ludzi, byliby to brytyjscy książęta z porządnymi tytułami. Nic dziwnego, że obie firmy uznały wspólny projekt za dobry pomysł - obie hołdują zasadzie "wszystko, co najlepsze", a swoich nabywców znajdują wśród ludzi, którzy z zasady nie pytają o cenę.

NAS Analytics TAG

Efektem współpracy Nortona i Breitlinga mają być specjalne wersje - motocykla i zegarka. Norton stworzy model Commando Sport 961 inspirowany Breitlingiem, zaś producent chronografów przedstawi zegarek Premier B01 Chronograph 42 Norton Edition.

Norton zbuduje tylko 77 motocykli ze specjalnej edycji. Logo Breitlinga, stylizowana litera "B", wygrawerowana będzie na pokrywie sprzęgła i wyszyta na kanapie. Model dostępny będzie w kolorach srebrnym i czarnym. Cena? około 100 tys. zł. Ceny zegarka na razie nie ujawniono, mamy nadzieję, że będzie choć trochę tańszy od motocykla…

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę