tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Lamborghini - dwukoowy koncept na podwoziu Ducati Diavela?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Lamborghini - dwukoowy koncept na podwoziu Ducati Diavela?

Autor: Jakub Olkowski 2020.11.10, 13:51 Drukuj

Jeśli kiedykolwiek Lamborghini stworzy motocykl z pewnością będzie wyjątkowy, ekstremalny, o świetnym prowadzeniu i wzbudzający chęć posiadania od pierwszego spojrzenia. Designer, Al Yasid postanowił zwizualizować, jak mogłaby wyglądać taka maszyna.

Yasid dotychczas projektował głównie auta, ale tym razem postanowił podjąć się stworzenia supermotocykla. Z racji faktu, że zarówno Lamborghini jak i Ducati należą jeszcze do Volkswagena, bazą projektu stał się Ducati Diavel. Stylizacja nawiązuje do aut z logo Lamborghini - dużo carbonu, najwyższych lotów technologia oraz ostre krawędzie. Przednia owiewka była inspirowana modelem Huracan, tylne lampy przypominają te z Aventadora.

NAS Analytics TAG

Całośc utrzymana jest w klimacie techno-cruisera a nieoficjalna nazwa modelu to Mangusta. To trochę dziwne, bowiem podobnie zwany był model konkurencji Lamborghini, marki De Tomaso. Ale cały projekt motocykla Lamborghini jest dziwny więc wszystko do siebie pasuje…

Nie sądzimy, żeby ten pojazd kiedykolwiek znalazł się w produkcji seryjnej, ale niewielkie serii Ducati Diavel z nawiązaniami estetycznymi nie wykluczamy...

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr